Calyon Kozmetik

Kozmetik ürünler ile ilgili uzun yıllardır devam eden tecrübesiyle ve ürün içeriklerinde kullandığı birinci sınıf özel formülleri ile kaliteli , öncü  bir marka haline gelen Calyon , 2014 yılından beri başta Türkiye olmak üzere , Ortadoğu ve Avrupa nın birçok bölgesinde hizmet vermektedir. Ağda içeriklerinde kullandığı İtalyan formülleri ile ürünleri birinci sınıf özelliğindedir. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olmuştur ve bu da kişisel bakım sektöründe her zaman öncü bir firma olma niteliğini korumuştur.

2014 yılında Türkiye’de ilk olarak kişisel bakım ve kolay kullanım açısından önemli bir yere sahip  olan granül boncuk ağdayı müşterilerinin hizmetine sunmuştur. İçeriğindeki İtalyan formülü , doğal balmumu ve reçine sayesinde ürün kalitesi kısa sürede dikkat çekerek odak noktası haline gelmiştir. Bu sayede kısa bir zaman içerisinde geniş kitlelere hitap ederek , sektörde iyi bir yer edinmiştir . Granül boncuk ağda olarak dört farklı özel içerik ile her cilt tipine uygun ürünü üretmiştir. Ürünlerin bezsiz , kolay sürümü ve kullanımı sayesinde Calyon Ağda ürünleri olarak müşterilerin beğenini kazanarak , sektördeki liderliğini her zaman korumuştur.  

Ürünlerinde kullandığı özel içerikleri aynı şekilde profesyonellerin tercihi olan Roll On , Kalıp Ve Konserve Ağdalarında da kullanarak kısa sürede pazarda iyi bir yere sahip olmuştur. Profesyonel ağda grupları olarak başta Türkiye olmak üzere , Ortadoğu ve Avrupa nın birçok bölgesinde hizmet vermektedir.

Calyon ; Kişisel Bakım ve Kozmetik ürünleri sektöründe her geçen gün büyük bir aile olarak sağlam adımlarla ilerlemektedir.